English French German Italian Portuguese Russian Spanish

“ЕДЕН“ упатува повик за соработка до оние читатели на сајтот кои поседуваат интересни информации, истражуваат и имаат сопствено мислење за теми кои се обработуваат на овие страници или пак имаат преводи на македонски од статии објавени на други сајтови, блогови, часописи... да земат учество во понатамошното креирање и развивање на сајтот. Администраторите ќе ги разгледаат пристигнатите материјали и ќе ги објават оние кои се во склад со информациите кои веќе се нудат, а авторите или преведувачите кои ќе бидат најактивни ќе добијат своја рубрика и статус на уредници на истата. За повеќе информации или испраќање на материјалите контактирајте го администраторот на еден...

манипулации PDF Печати Е-пошта
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Напишано од earthWarrior   
Вторник, 25 Мај 2010 21:05
По коментариве од овој тип вклучувајќи го горенаведениот текст единствено што ми преостанува е да речам: 'Пуу ми го зема зборот'во случајов може да се каже и целата суштина што би вредела да се спомне е веќе добро спомната и соџвакана и еве збор-два за темата: Луѓе, доволно добро сте ги сознале работите за да заземете одредени (цврсти) ставови што останува само да се држите до вашиот збор, т.е. одржавате во форма и не заборавајте дека се во животот па и самиот живот се сведува на промени нормално не секогаш со наша воља и не се когаш ни одат во прилог па затоа -УПОРНОСТА Е БЕСЦЕНЕТА- и по сево ова мислам дека останува уште !БУДНИТЕ ДА НЕ ПАДНАТ ВО КОМА! (по секоја цена)
 

Додади го твојот коментар

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptImageOrdered listUnordered listQuoteCode
Happy smileyVery happy smileyWinking smileyOh my God !Smiley with tonque outHot smileySad smileyCrying smileyShocked smileyBe Right BackAshamed smileyConfused smileyI dont knowThinking smileyEye-rolling smileySleepy smileyDon't tell anyoneBaring teeth smileyParty SmileySick smileyAngry smileyDevilAngelNerd smileySarcastic smileySecret tellingThumbs upThumbs downClapping handsFingerscrossedLeft hugRight hugBoyGirlMessengerHeartBroken heartRoseWilted roseKissGiftBirthday cakeCigaretteHandcuffsBeer mugDry martiniI'mMoonStarSunRainbowUmbrellaIslandRainStormDinner plateBowlPizzaCoffee cupCatDogBatGoatSnailTurtleSheepFilmstripNoteE-mailCameraLightClockTelephone receiverComputerMobile phoneXboxSoccer ballAutoAirplaneMoneyFilmFilm LinkSoundPictureExclamationRss
Вашиот псевдоним:
Вашата адреса за електронска пошта:
Предмет:
Коментар: