English French German Italian Portuguese Russian Spanish

“ЕДЕН“ упатува повик за соработка до оние читатели на сајтот кои поседуваат интересни информации, истражуваат и имаат сопствено мислење за теми кои се обработуваат на овие страници или пак имаат преводи на македонски од статии објавени на други сајтови, блогови, часописи... да земат учество во понатамошното креирање и развивање на сајтот. Администраторите ќе ги разгледаат пристигнатите материјали и ќе ги објават оние кои се во склад со информациите кои веќе се нудат, а авторите или преведувачите кои ќе бидат најактивни ќе добијат своја рубрика и статус на уредници на истата. За повеќе информации или испраќање на материјалите контактирајте го администраторот на еден...

koloidna srebrena PDF Печати Е-пошта
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Напишано од irena   
Вторник, 13 Март 2012 02:10
me interesira kako bi mozela jas da ja napravam doma srebrenata voda mnogu mi e potrebna imam papiloma laringis
 
Ова е коментар на "koloidno srebro"