Warning: include_once() [function.include-once]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/php/PEAR5.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/web4) in /var/www/web4/web/libraries/pear/PEAR.php on line 766

Warning: include_once(/usr/share/php/PEAR5.php) [function.include-once]: failed to open stream: Operation not permitted in /var/www/web4/web/libraries/pear/PEAR.php on line 766

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'PEAR5.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web4/web/libraries/pear/PEAR.php on line 766
Тоа не е целиот рецепт! Внимателно, може да биде и опасно!
Тоа не е целиот рецепт! Внимателно, може да биде и опасно! Печати
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Напишано од Сирма   
Среда, 15 Август 2012 22:26
Ова е рецептот за последниот ден и до колку не сте подготвени и те како можете да имате проблеми! Јас го имам правено неколку пати и го препорачувам, но никако без да ја прочитате прво целата книга. Незнам за луѓето кои ги спомнувате, но авторот на овој третман е Андреас Мориц, Германец кој живее во Америка. Еве ви линк за книгата: http://liverandgallbladderflush.com/
 
Ова е коментар на "Рецепт за исфрлање камења и холестерол од црниот дроб"