English French German Italian Portuguese Russian Spanish

“ЕДЕН“ упатува повик за соработка до оние читатели на сајтот кои поседуваат интересни информации, истражуваат и имаат сопствено мислење за теми кои се обработуваат на овие страници или пак имаат преводи на македонски од статии објавени на други сајтови, блогови, часописи... да земат учество во понатамошното креирање и развивање на сајтот. Администраторите ќе ги разгледаат пристигнатите материјали и ќе ги објават оние кои се во склад со информациите кои веќе се нудат, а авторите или преведувачите кои ќе бидат најактивни ќе добијат своја рубрика и статус на уредници на истата. За повеќе информации или испраќање на материјалите контактирајте го администраторот на еден...

преку тасета PDF Печати Е-пошта
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Напишано од УПМ   
Среда, 13 Март 2013 11:50
Седум месеци се обидувавме со сите можни "алтернативnи" методи и лекувања. НИШТО!!! На интернет има секакви будали кои за малку пари ќе ве тераат дури и мочката да си ја пиете како вид хомеопатија. Наводно во неа е запишано се што се случува во вашиот организам. Грозно, нели? Болните од карцином се болни и исплашени а овие опортунистите очигледно добро го користат тоа, со помош на интернет. ММС, Семки од Кајсија, Мулти дози на Витамин Це и што уште не ... сода бикарбона вбризгувавме. Верувајте вие дека било кое од овие лечи или помага ама недај боже да ви почукне неволјата на врата еден ден. Гледам таму некои смешни пораки од типот, најди на интернет информација ... ИНТЕРНЕТОТ е најзлоупотребуваната т.н. придобивка на човештвото. Секакви будали нудат секакви решенија за подобро здравје, живот итн. Алал парите што ми ги земавте. Јас нема да ви судам ... Има друг за тоа.
 

Додади го твојот коментар

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptImageOrdered listUnordered listQuoteCode
Happy smileyVery happy smileyWinking smileyOh my God !Smiley with tonque outHot smileySad smileyCrying smileyShocked smileyBe Right BackAshamed smileyConfused smileyI dont knowThinking smileyEye-rolling smileySleepy smileyDon't tell anyoneBaring teeth smileyParty SmileySick smileyAngry smileyDevilAngelNerd smileySarcastic smileySecret tellingThumbs upThumbs downClapping handsFingerscrossedLeft hugRight hugBoyGirlMessengerHeartBroken heartRoseWilted roseKissGiftBirthday cakeCigaretteHandcuffsBeer mugDry martiniI'mMoonStarSunRainbowUmbrellaIslandRainStormDinner plateBowlPizzaCoffee cupCatDogBatGoatSnailTurtleSheepFilmstripNoteE-mailCameraLightClockTelephone receiverComputerMobile phoneXboxSoccer ballAutoAirplaneMoneyFilmFilm LinkSoundPictureExclamationRss
Вашиот псевдоним:
Вашата адреса за електронска пошта:
Предмет:
Коментар: