English French German Italian Portuguese Russian Spanish

“ЕДЕН“ упатува повик за соработка до оние читатели на сајтот кои поседуваат интересни информации, истражуваат и имаат сопствено мислење за теми кои се обработуваат на овие страници или пак имаат преводи на македонски од статии објавени на други сајтови, блогови, часописи... да земат учество во понатамошното креирање и развивање на сајтот. Администраторите ќе ги разгледаат пристигнатите материјали и ќе ги објават оние кои се во склад со информациите кои веќе се нудат, а авторите или преведувачите кои ќе бидат најактивни ќе добијат своја рубрика и статус на уредници на истата. За повеќе информации или испраќање на материјалите контактирајте го администраторот на еден...

crn drob i zolcka PDF Печати Е-пошта
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Напишано од sara   
Четврток, 31 Октомври 2013 01:36
me interesira dali zena od 65 godini moze da ja napravi taa terapija bidejki ima problemi t.e. taa misli deka e od zolckata oti od rogenje i e prevrtena zolckata i sega dobiva bolki jaki a doktorkata misli deka ima zatemnuvane na crniot drob.ve molam odgovretemi na emailot dokolku nekoj ima informacii
 
Ова е коментар на "Receptot deluva i te kako"