English French German Italian Portuguese Russian Spanish

“ЕДЕН“ упатува повик за соработка до оние читатели на сајтот кои поседуваат интересни информации, истражуваат и имаат сопствено мислење за теми кои се обработуваат на овие страници или пак имаат преводи на македонски од статии објавени на други сајтови, блогови, часописи... да земат учество во понатамошното креирање и развивање на сајтот. Администраторите ќе ги разгледаат пристигнатите материјали и ќе ги објават оние кои се во склад со информациите кои веќе се нудат, а авторите или преведувачите кои ќе бидат најактивни ќе добијат своја рубрика и статус на уредници на истата. За повеќе информации или испраќање на материјалите контактирајте го администраторот на еден...

Флуорид PDF Печати Е-пошта
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Напишано од Bart Simpson   
Среда, 29 Јули 2015 02:02
НЕМА ГОСПОД ЗА ТОЈ ШТО НЕ Е ИНФОРМИРАН. А ДАЛИ ИМА ГОСПОД ДА СИ ЧУВА СВОЕТО СОЗДАНИЕ ОД САТАНАТА И ДА ИЗНЕРВИРАН СУМ ДО НЕБЕСА ДА МОЖАМ КАПАМ ОД БЕС БУКВАЛНО НЕМА ГОСПОД НИЕ СМЕ ГОСПОД САМИ ДА СЕ ЧУВАМЕ БРАЌА И СЕСТРИ ЗАЕДНИЧКИ СМЕ ПОСИЛНИ РАЗДВОЕНИ СМЕ ПОСЛАБИ ОБИДЕНЕТИ СМЕ ПОСИЛНИ РЕВОЛУЦИЈА НИ ТРЕБА БРАЌА НЕ СЕ ПЛАШЕТЕ НЕМОЖАТ ДУХОТ ДА ВИ ГО ЗЕМАТ ДУХОТ Е БЕСМРТЕН .
 

Додади го твојот коментар

BoldItalicUnderlineStrikethroughSubscriptSuperscriptImageOrdered listUnordered listQuoteCode
Happy smileyVery happy smileyWinking smileyOh my God !Smiley with tonque outHot smileySad smileyCrying smileyShocked smileyBe Right BackAshamed smileyConfused smileyI dont knowThinking smileyEye-rolling smileySleepy smileyDon't tell anyoneBaring teeth smileyParty SmileySick smileyAngry smileyDevilAngelNerd smileySarcastic smileySecret tellingThumbs upThumbs downClapping handsFingerscrossedLeft hugRight hugBoyGirlMessengerHeartBroken heartRoseWilted roseKissGiftBirthday cakeCigaretteHandcuffsBeer mugDry martiniI'mMoonStarSunRainbowUmbrellaIslandRainStormDinner plateBowlPizzaCoffee cupCatDogBatGoatSnailTurtleSheepFilmstripNoteE-mailCameraLightClockTelephone receiverComputerMobile phoneXboxSoccer ballAutoAirplaneMoneyFilmFilm LinkSoundPictureExclamationRss
Вашиот псевдоним:
Вашата адреса за електронска пошта:
Предмет:
Коментар: