Warning: include_once() [function.include-once]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/php/PEAR5.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/web4) in /var/www/web4/web/libraries/pear/PEAR.php on line 766

Warning: include_once(/usr/share/php/PEAR5.php) [function.include-once]: failed to open stream: Operation not permitted in /var/www/web4/web/libraries/pear/PEAR.php on line 766

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'PEAR5.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web4/web/libraries/pear/PEAR.php on line 766
Здравје
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

“ЕДЕН“ упатува повик за соработка до оние читатели на сајтот кои поседуваат интересни информации, истражуваат и имаат сопствено мислење за теми кои се обработуваат на овие страници или пак имаат преводи на македонски од статии објавени на други сајтови, блогови, часописи... да земат учество во понатамошното креирање и развивање на сајтот. Администраторите ќе ги разгледаат пристигнатите материјали и ќе ги објават оние кои се во склад со информациите кои веќе се нудат, а авторите или преведувачите кои ќе бидат најактивни ќе добијат своја рубрика и статус на уредници на истата. За повеќе информации или испраќање на материјалите контактирајте го администраторот на еден...

Здравје
Филтер по Наслови     Прикажи # 
# Наслов на артиклот Автор Кликови
1 Вистината за ХПВ - втор дел Петар Лазов 8728
2 Табела на можни причини за одредени болести Гого инспирирано од Louise Hay 6853
3 Турмерик Picture Гого 10991
4 Just Get Your Damn Vaccine Film Administrator 3010
5 СМРТ ОД ВАКЦИНА или ЖИВОТОТ НА ИАН ЛАРСЕН ГРОМОВСКИ Picture Administrator 3955
6 TOLERANCE LOST Film Administrator 7383
7 Дали знаете што е CODEX ALIMENTARIUS? Film Administrator 3311
8 ХЕМОТЕРАПИЈАТА – НАЈСУРОВАТА ИЗМАМА НА МЕДИЦИНАТА? Picture Ивона Живковиќ 19376
9 Др.Bill Deagle за новиот Грип Sound Administrator 2805
10 Новиот Грип мешавина од птичји,свински и човечки вируси Administrator 3481
11 Измамата за ракот на дојка Picture Mike Adams 16137
12 КОМБУХА - чудотворниот напиток Administrator 19296
13 Опасни вакцини тестирани на бебиња во БиХ Administrator 4598
14 Колоидна, сребрена вода - природен антибиотик Picture Кокал 39484
15 Циркусот наречен вакцина против рак на матка Picture Антитрп Богумилски 6534
16 Флуорот отров за контрола на човековото однесување Picture Антитрп Богумилски 6292
17 Флуор Picture Антитрп Богумилски 8768
18 Злосторство против човештвото, употребата на аспартам Picture Film Антитрп Богумилски 7517
19 Alex Jones за GARDASIL (ХПВ вакцина) Film Administrator 2769
20 Размислете двапати пред да ги претворите вашите деца во заморчиња! Film Антитрп Богумилски 6282
 
<< Почеток < Пред 1 2 Следно > Крај >>
Страница 1 од 2